zondag, 02 juni 2019 08:03

De nacht van Apeldoorn

Afgelopen vrijdag avond stond 'de Nacht van Apeldoorn' op onze koerskalender. In de avonduren werd over een ronde van 900meter met 3 scherpe bochten gekoerst door het centrum van Apeldoorn.

Namens ons team stonden aan de start Wendy, Paulien, Yvet en Elles. Het parcours was met zijn 900 meter een technisch en snel rondje. Na ongeveer 2 ronde  reed er een kopgroep van 8 weg met namens ons team hierbij Paulien. De kopgroep hebben we de rest van de koers niet meer terug gezien. Wel kwamen we met het peloton nog eens kort maar vonden niet meer de aansluiting. Door het hoge tempo werd het peloton ook kleiner en kleiner. Helaas was het tempo voor Elles en Yvet net te hoog en moesten zij met een groep rensters het peloton laten gaan. Met deze groep reden zij de koers netjes uit. .Desondanks was Yvet na afloop niet helemaal tevreden over het verloop van de koers. Voor Elles was het vele aanzetten nog een klein verbeterpuntje. Zij genoot echter wel weer van het koersen en het rijden van rondjes door het centrum van Apeldoorn. Ondertussen werd er in de kopgroep goed doorgereden door onder andere Winanda Spoor. Zij was dan ook de uiteindelijk winnares. Paulien finishte als 7de. In de achtervolgende groep van 7 rensters wist Wendy naar een 15de plek te rijden.